"НЕХАЙ У КОЖНОЇ ДИТИНИ ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ"

     23 серпня 2019 року святково та урочисто пройшло свято до Дня Незалежності, з метою виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління та поваги до державних символів України. Звучав гімн України. Малюки прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях "Як у нас на Україні", змальовували чарівну красу в таночку з рушниками, грали в ігри "Швидкий кінь", "Перетягни канат". Кожен хлопчик відчув себе українським козаком, хоч і маленьким та патріотом своєї держави. У нашому садочку вчать пам'ятати українські традиції. Діти готові дбати про неньку Україну, берегти і любити свою Батьківщину.

  

  

 

"СМІХУ, РАДОСТІ БАГАТО - ЦЕ НЕПТУН ПРИЙШОВ НА СВЯТО"   

      Весело та цікаво пройшло свято Нептуна в один із сонячних днів червня. До дітей в гості завітав сам морський володар - Нептун зі своєю світою: рибками, медузами, дельфінами. Діти для гостей розповідали вірші, співали пісні про море, станцювали морський танок, а гості, в свою чергу, грали в цікаві ігри з дітьми. Але, як і в будь-якій казці, добро і зло суперничають. Так сталося і на нашому святі, яке відвідали пірати, які заважали малюкам веселитися і придумували різноманітні завдання.  Але малюки впоралися з усіма випробуваннями, проявили вправність, силу, витривалість, безстрашність та дружелюбність. Родзинкою свята для дітей стала морська дискотека. 

 

 

 

"ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ"

         03 червня 2019 року в Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради було проведено "День хахисту дітей" для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Малюки розповідали вірші про літечко, весело кружляли у таночках з іграшками. Привітати зі святом малечу завітав клоун Пупс, з яким діти пограли у ігри "Потяг", "Веселий м'яч", "Стрибунці" і т.д.

   

   

         У Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради організовано та проведено з 13 травня по 17 травня 2019 року Тиждень безпеки дитини, з метою формування практичних навичок під час надзвичайних ситуацій у дітей, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення життєдіяльності населення.

       

    

        12 квітня 2019 року в Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради відбувся відкритий захід для педагогів області, які проходять курси підвищення кваліфікації при КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти". 

                                       

                                        

      У Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради з 01 квітня 2019 року розпочався Тематичний місячник з екологічного виховання.

       

    Мета місячника:  розширити знання дітей про природу; привернути увагу не тільки дошкільнят, а й дорослих до проблем охорони довкілля; вказати на позитивний і негативний вплив людини на стан природи; сприяти вихованню любові до навколишнього, бережливого ставлення по відношенню до світу природи.

  

      08 квітня 2019 року в яслах-садку № 7 відбувся тематичний захід "День птахів". За допомогою бесід, спостережень та занять, педагоги усіх вікових груп розширили знання дітей про птахів рідного краю, їх роль в житті людини.

       

     Педагогічними працівниками  та батьками вихованців була організована екологічна  акція «Допоможемо пернатим друзям – збудуємо домівку!», з метою допомоги птахам в обладнанні місць гніздування. Було виготовлено 24  шпаківні та розміщено на території ясла-садка.

      

        Активними учасниками акції стали вихователі та діти усіх вікових груп, а також батьки: Степанов М.О., Безбабний С.В., Мальцев В.В., Лактіонов В.В., Петришин О.В.,Мотиль О.О., Сербінов А.Б., Бубнова О.О., Матрюхова В.В., Зигунська І.О., Марковська О.М., Сомов М.В., Філіппов О.О., Балабанова Г.М., Назарова А.Р., Сіро В.М., Філіпов С.О., Патенко О.О., Зелінська В.Ю., Марич Т.Р., Ширина В.С., Міщик С.С., Андріяненко О.В., Кауліна Я.В., Чумак Є.В., Хозяінова Н.Ю., Царинна О.М.
       

       20 березня 2019 року Херсонський ясла-садок № 7 взяв участь у  міському Фестивалі «Літературні намистинки». 

     

    Колектив у складі  вихованців  Альбовського Михайла, Альбовського Віктора, Селезньова Іллі, Снігач Кіріла та матусі Альбовської Ольги Вікторівни виступили у номінації «Читання авторських творів: діти та батьки». Матуся разом з дошкільнятами представили авторську театральну виставу О.В. Альбовської  «Один за всіх, і всі за одного».   Діти вразили всіх присутніх чудовим виступом та оригінальністю костюмів.  Учасники отримали диплом та призи.

             

           Дякуємо Альбовській Ользі Вікторівні за творчість та активну участь у житті садочка!

                                             

                                                                                    УВАГА!

         19 січня 2019 року набув чинності Закон України від18.12.2019року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Булінг (цькування) - це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

ПОКАРАННЯ ЗА ЦЬКУВАННЯ:

Стаття 172 Кодексу про адмінправопорушення (дрібне хуліганство) додали штрафи за цькування.

• штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн) або громадські роботи від 20 до 40 годин – якщо цькували вперше.

• від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи від 40 до 60 годин, якщо дії вчинили повторно або знущалась група осіб.

• якщо керівник освітнього закладу не повідомить про цькування уповноваженим підрозділам органів Нацполіції –штраф 50-100 неоподатковуваних мінімумів або виправні роботи до одного місяця з відрахуванням до 20% заробітку.

У Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради з 01.03.2019 р. по 07.03.2019 р. пройшов «Тиждень доброти».

                                                                                                                                                                                                          

       У рамках тижня відбулася акція підтримки Херсонських організацій по захисту тварин «Шанс», «4 лапи».

  

Батьками ясел-садка було зібрано макулатуру на суму 1000 грн. На ці кошти придбано ліки для організацій.

              

                         

Також у рамках благодійної акції зібрано 140,6 кг корму для тварин.

     

  

     

         Адміністрація Херсонського ясел-садка № 7 та керівництво Херсонських громадських організацій по захисту тварин «Шанс» та «4 лапи», висловлює подяку батькам за активну участь у проведенні акції та збору благодійної допомоги, а також за вміння та бажання виховувати у своїх дітях гуманне ставлення до чотирилапих друзів.

        01 березня 2019 року було проведено «День добра», з метою розширення знань дітей про утримання тварин у домашніх умовах, виховання емоційно-позитивного ставлення до них, бажання допомагати чотирилапим друзям, яких приручили. Педагогами булио проведено заняття доброти на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

                                          

                                                                                                   

  

                   

 

"Виховувати — це насамперед знати дитину,
 а щоб знати — треба постійно бачити, вивчати її.
Кожен малюк — це особливий, неповторний світ".
                                                             В.О.Сухомлинський.

   31 січня 2019 року в Херсонському яслах-садку № 7 відбувся тематичний день, присвячений педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського.

                Вихователі усіх вікових груп провели бесіди на тему «Все починається з добра» (за сторінками творів В.Сухомлинського). 

  

Інтегровані заняття з використаням оповідань та казок В. Сухомлинського.

  

       З метою підвищення рівня теоретичних та практичних знань педагогів проведено круглий стіл «Школа ввічливості на основі творів В.О.Сухомлинського».

 

Вихователями організовано виставку дитячих малюнків за сюжетами оповідань та казок В.Сухомлинського.

 

Нова поліція 

         10 січня 2019 року в гості до дошкільнят завітали представники нової поліції. Поліцейські привітали дошкільнят з Новорічними святами та провели цікаве заняття-розвагу для дітей середнього та старшого віку «Дорожні пригоди».

                                                   

     Мета заходу: познайомити дітей з функціями роботи нової поліції, правилами дорожнього руху, основами безпеки та технічного забезпечення патрульних поліцейських.

      Малеча захоплено слухала розповіді патрульних поліцейських «Як поводитись на дорозі», «Чому не можна спілкуватись з незнайомими людьми», із задоволенням брали участь у конкурсах та іграх.

        Дошкільнята отримали цікаві знання, і заряд позитивних емоцій від спілкування зі справжніми поліцейськими.

                                                          

          19 грудня 2018 року в Херсонському ясла-садку № 7  відбулася святкова розвага 

«У віконце виглядаємо, Святого Миколая чекаємо!»

              Це святкове дійство було проведено з метою формування у дітей уявлення про звичаї і традиції українського народу, розвитку любові до народних свят та розваг. Малюки готувалися заздалегідь: вчили вірші, співаночки, рухливі ігри, готували таночки. Дошкільнята з натхненням та великим задоволенням творили святкове дійство.

   

   

      Під звуки чарівної музики дзвіночків у кожну вікову групу завітали янголята (діти старшої групи № 2) і святий Миколай (вихователь середньої групи Данько О.О.). З дитячих вуст янголочків лунали святкові вірші та пісні. Святий Миколай привітав дошкільників та поділився з ними мудрими порадами. Діти щиро обіцяли бути чемними, вихованими, ввічливими. І святий Миколай щедро одарив маленьких дітлахів солодощами, книжками, іграшками, від яких на обличчях з‘явилися щасливі усмішки та дитяча радість. Тепла та зворушлива атмосфера панувала в дитячому садку під час цього заходу.

  

 

11 грудня 2018 року на базі Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості з нагоди завершення міського конкурсу «Крок до зірок – 2018» відбувся гала-концерт юних талантів, на який були запрошені діти-переможці 14 закладів дошкільної освіти.

Мета цього заходу: пошук обдарованих дітей і розвиток їх творчого потенціалу, розкриття талантів дошкільників та їх батьків.

Усі присутні із задоволенням спостерігали виступи дошкільнят та їх батьків у різних жанрах.

Маленькі артисти ясел-садка № 7 яскраво виступили з виставою-пантомімою «Маленькі лицедії».

Глядачі отримали велику естетичну насолоду від побаченого та почутого.

    

     

     

30.11.18 р. у ясла-садку № 7 відбувся «День захисту тварин».

У ході бесід, спостережень, занять, дидактичних та рухливих ігор

педагоги розширили знання дітей про диких та домашніх тварин,

виховували емоційно-позитивне ставлення до них, бажання допомагати їм.

 

За допомогою батьків були створені фотоальбоми про тварин і фотовиставка "Друзі наші милі - домашні улюбленці!"

     

 


 

21.11.2018року Херсонський ясла–садок №7 прийняв участь у конкурсі поробок «Еко-іграшка»,

що відбувся у рамках конференції Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто, чиста ріка, чиста планета» 

На конкурсі поробок «Еко-іграшка» колективна робота сім’ї Зарубіних «Перлина у пошуках скарбів» посіла І місце.

Вихованець ясел – садка Зарубін Дамір отримав грамоту та приз . Від щирого серця вітаємо переможців!

 Талановиті діточки ясел- садка №7 отримали запрошення

до виступу з виставою "Меленькі лицедії"на обласному семінарі,

що пройшов 14.11.2018р. в Херсонському державному будинку творчості.

  Яскраві зірочки  стали популярними, вражаючи всіх своїм артистизмом! 

  В яслах-садку №7 продовжується двотижневик з екологічного виховання.

12 листопада 2018 року розпочався тиждень «Екологічна культура - шлях до сталого розвитку та енергозалежності України», в рамках якого заплановані екологічні акції:

12.11.18р. - акція "Збережи тепло - Збережи Україну!".

Мета: формувати знання дітей та дорослих про енергію тепла, електроенергію, способи їх збереження, виховувати відповідальність, дбайливе ставлення до збереження тепла. Заходи:  бесіди, заняття на теми "Як зберегти тепло своєї оселі?", " Про можливості енергозбереження!" "Чи дає тепло електроенергія?"та ін., дидактичні та сюжетно- рольові ігри "Збережемо тепло", "Готуємо оселю до зими", та ін.

 

  

                          

13.11.18р. – акція «Вчимося сортувати сміття». Мета:формувати уявлення дітей та батьків про вторинне використання побутових відходів, виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища. Заходи: бесіди, заняття на теми: «Планета задихається від сміття.», «Друге життя побутовим відходам!», Для чого сортувати сміття?, «Як подарувати життя непотрібним речам?»; дидактичні ігри «Сортуємо відходи»(лепбук), «Розклади сміття», Сюжетно-рольові ігри «Переробка відходів », та ін..

                 

                            

14.11.18р. – виставка «Чарівні еко-вироби своїми руками!». Мета: залучити батьків до співпраці у виробленні поробок з покидькового матеріалу, виховувати бажання творчо співпрацювати з дітьми.

 

                 

 

             15 листопада 2018 року проведено акцію «Чисте місто, чистий двір», з метою розширення знання дітей та дорослих про зв’язок світу природи та діяльності людини, як господарської так і природної.

Заходи: бесіди, заняття на теми «Правила поведінки. Екологічні знаки», «Оціни вчинок»; екскурсії – обстеження