Допомага дитячому садку

Колектив та батьки Херсонського ясел-садка № 7 Херсонської міської ради висловлюють щиру подяку небайдужій людині, жителю нашого Таврійського мікрорайону Андрію МЕДВЕДЄВУ за надання спонсорської допомоги в придбанні та ремонті баків для сміття.

КОМУНІКАЦІЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Шановні батьки! Детальну інформацію можна переглянути:

- через Фейсбук - Херсонський ЗДО № 7  https://m.facebook.com/groups/3372317209464984/?ref=group_browse

- або через YouTube-канал https://m.youtube.com/channel/UCVYBNuyycVlbNFH0SInYlAA

 

                                                        

                                          "Наша планета - Земля", Вдовиченко Сергій, 6 років,  Старша група №1 "Метелики"

                                                         

"Весняне дерево" (техніка торцювання)                                                          "Веселе ведмежатко"

        Литвиненко Іван, 6 років                                                                        Дементєєв Максим, 6 років

     Старша група №2 "Бджілка"                                                                   Старша група №3 " Перлинка"

                                                          

                     Аплікація "Квітка Нарцис"                                                                   "Квітуче дерево"

                  Андрєєв Кірілл, 5 років                                                                    Бровко Ксенія, 5 років

             Середня група №1 "Соняшник"                                                       Середня група №2 "Світлячок"

            

                     "Кульбабове поле"                                                                    "Сонечко"

                   Чумак Захар, 5 років                                                      Некрасова Вероніка, 3 роки

              Середня група №3  "Квіточка"                                          Молодша група №1 "Зірочка"

                                        

               "Квітучі дерева"                                                                    "Все живе навколо нас"

           Федотов Матвій, 4 роки                                                            Клованич Анна, 4 роки

        Молодша група №2 "Ластівка"                                                Молодша група №3 "Віночок"

     

                  "Пташка долоньками"                                                                       "Сова"

                Бевзюк Валерія, 3 роки                                                        Щенніков Артем, 2 роки

           Група раннього віку №1 "Сонечко"                                      Група раннього віку №2 "Веселка"

                      "Наша планета"

                 Карпенко Поліна, 3 роки

          Група раннього віку №3 "Краплинка"

Шановні батьки!

        У зв'язку з карантинними заходами пропонуємо Вам разом з дітьми переглянути навчально-розвиваючий фільм  "діти-дітям"  -   "Світ на моїй долоньці", які можна знайти за посиланням http://nshapoval.blogspot.com сторінка "Педагогічні напрацювання" .

ОНЛАЙН ЧИТАННЯ З ГРАСЕЮ ОЛІЙКО "ІСТОРІЯ, ЯКУ РОЗПОВІЛА ЖУКА"

   15 травня 2020 року художниця та авторка Грася Олійко порадувала нас своїм твором. "Історія, яку розповіла Жука" від Видавництва  Старого Лева - дитяча книжка не про вигаданого персонажа, а історія про собачку, яку Грася прихистила. Маленькі дошкільнята ясел-садка віком від 3 до 7 років та їх батьки прослухали історію про Жуку голосом автора. Трансляція відбулася на сторінці БФ "Щаслива лапа" у Facebookhttps://www.facebook.com/HappyPawFund/ 

   

    

"МИ І ТВАРИНИ НА КАРАНТИНІ"

   Вихованці середніх та старших груп дистанційно брали участь в інтерактивному онлайн занятті "Ми і тварини на карантині", яке проходило 07 травня 2020 року за підтримки  благодійного фонду "Щаслива лапа".

   Мета заняття: ознайомити дітей з правилами поведінки із домашніми собаками та котами; закріпити знання про особливості догляду за домашніми тваринами; поглибити знання дітей про особливості проявів емоцій у собак та котів; вправляти дітей у рахунку в межах 5; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

                                  

                                       

 

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ 

   Херсонський ясла-садок № 7 Херсонської міської ради взяв участь у ІІ Всеукраїнському занятті доброти, яке проходило 02 березня 2020 року. 

  Педагогами для дошкільнят було проведено заняття доброти з використанням мульмимедійних презентацій про гуманне ставлення до тварин (котів та собак).

   Мета заняття: ознайомити дітей з професіями людей, які доглядають тварин; закріпити знання про особливості догляду за котами та собаками, умовами їх існування; формувати навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвивати пізнавальну та творчу активність, уяву, логічне мислення; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

   

                                                

V ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ "HAPPY МЯУ ДЛЯ МУРЧИКА"

   Хочемо повідомити, що з 10 по 27 лютого 2020 року Херсонський ясла-садок № 7 Херсонської міської ради взяв участь V Всеукраїнській акції "Happy Мяу для Мурчика", з метою нагодувати котиків та песиків у притулках.

   Батьками та вихованцями було зібрано 203 кг. корму для підтримки Херсонської організації по захисту тварин "4 лапи".

   Дякуємо за Вашу небайдужість до питання виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин!

    

                                                                                  

ІІ МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ "ЛІТЕРАТУРНІ НАМИСТИНКИ"

    На базі Херсонського ясел-садка №7 Херсонської міської ради 27 лютого 2020 року пройшов ІІ міський Фестиваль "Літературні намистинки" для дітей Суворовського району, який спрямований на виховання у дітей любові до України, до рідної мови, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, формування інтересу до літературного мистецтва та розширення уявлення про дитячу літературну творчість. 

  У Фестивалі взяло участь 44 дитини із 22 закладів дошкільної освіти. 

   Наша вихованка САРАНЧОВА КСЕНІЯ в номінації "Театралізовані постанови, вистави, змішаний жанр" отримала диплом лауреата.  

     

   07 лютого 2020 року в Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради відбувся відкритий захід для директорів та вихователів-методистів міста та області, які проходять курси підвищення кваліфікації при КВНЗ "Херсонській академії неперервної освіти".

   

   

ЗУСТРІЧ ДОШКІЛЬНИКІВ З ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ

   22 січня 2020 року в Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради, з метою поліпшення якості виховної роботи, формування у дітей знань з питань безпеки життєдіяльності, було проведено тематичну, змістовну, цікаву зустріч вихованців середнього та старшого дошкільного віку з представниками Управління патрульної поліції в Херсонській області. 

   Інспектори поліції розповіли дітям про основні правила безпеки життєдіяльності. Під час моделювання ситуацій "Дзвонять у двері", "Небезпечні ігри", "Свої-чужі", діти разом з поліцейськими обговорювали свої дії, як треба робити і чому саме так.

   Тематичний захід було організовано завдяки інспекторам Управління патрульної поліції в Херсонській області: старшому лейтенанту Вах Антону Романовичу та лейтенанту Клімовій Аллі Ваталіївні. 

 

СВЯТКУВАННЯ СВЯТА ВАСИЛЯ АБО СТАРОГО НОВОГО РОКУ

   На Старий Новий рік у День Василя, до маленьких вихованців Херсонського ясел-садка № 7 Херсонської міської ради завітали щедрувальники, засівальники - школярі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради. Захід проведено з метою передачі традицій від школярів до дошкільнят.

  Гості привітали дітей, працівників, батьків ясел-садка зі святом та провели театралізований обряд засівання. Колоритна Маланка провела магічно-заклинальну функцію - відганяла  злих духів, щоб забезпечити людям врожай та здоров я. Чарівні щедрувальники порадували веселою виставою, щедрівками, приказками та піснями. Засівальники-хлопчаки, обсіваючи зерном приміщення, зібрали гостинці, що приготували для них дошкільнята.

   Традиції щедрування дуже гарні, тому їх варто знати. Вихованці середніх та старших груп вже знають, як защедрувати та побажати добра господарям на весь рік.

     

Радісний настрій в "День дошкілля"

                       

 "СМІХУ, РАДОСТІ БАГАТО - ЦЕ НЕПТУН ПРИЙШОВ НА СВЯТО"   

      Весело та цікаво пройшло свято Нептуна в один із сонячних днів червня. До дітей в гості завітав сам морський володар - Нептун зі своєю світою: рибками, медузами, дельфінами. Діти для гостей розповідали вірші, співали пісні про море, станцювали морський танок, а гості, в свою чергу, грали в цікаві ігри з дітьми. Але, як і в будь-якій казці, добро і зло суперничають. Так сталося і на нашому святі, яке відвідали пірати, які заважали малюкам веселитися і придумували різноманітні завдання.  Але малюки впоралися з усіма випробуваннями, проявили вправність, силу, витривалість, безстрашність та дружелюбність. Родзинкою свята для дітей стала морська дискотека. 

 

 

"ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ"

         03 червня 2019 року в Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради було проведено "День хахисту дітей" для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Малюки розповідали вірші про літечко, весело кружляли у таночках з іграшками. Привітати зі святом малечу завітав клоун Пупс, з яким діти пограли у ігри "Потяг", "Веселий м'яч", "Стрибунці" і т.д.

   

   

         У Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради організовано та проведено з 13 травня по 17 травня 2019 року Тиждень безпеки дитини, з метою формування практичних навичок під час надзвичайних ситуацій у дітей, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення життєдіяльності населення.

           

        12 квітня 2019 року в Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради відбувся відкритий захід для педагогів області, які проходять курси підвищення кваліфікації при КВНЗ "Херсонській академії неперервної освіти". 

                                       

                                        

     

                                                                                    УВАГА!

         19 січня 2019 року набув чинності Закон України від18.12.2019року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Булінг (цькування) - це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

ПОКАРАННЯ ЗА ЦЬКУВАННЯ:

Стаття 172 Кодексу про адмінправопорушення (дрібне хуліганство) додали штрафи за цькування.

• штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн) або громадські роботи від 20 до 40 годин – якщо цькували вперше.

• від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи від 40 до 60 годин, якщо дії вчинили повторно або знущалась група осіб.

• якщо керівник освітнього закладу не повідомить про цькування уповноваженим підрозділам органів Нацполіції –штраф 50-100 неоподатковуваних мінімумів або виправні роботи до одного місяця з відрахуванням до 20% заробітку.