ЛІТЕРАТУРНИЙ ТИЖДЕНЬ

   Напередодні Міжнародного дня рідної мови, з 03 лютого по 07 лютого 2020 року в Херсонському яслах-садку № 7 Херсонської міської ради організовано та проведено Літературний тиждень під гаслом "Мова рідна, слово рідне".

   Кожен день тижня мав свою мету на виховний напрям.

   Педагогами та батьками у кожній віковій групі виготовлено будиночки для обміну книг "Book crossing", через які вони упродовж тижня обмінювалися дитячою та дорослою літературою.

   Другий день був присвячений Поетичному конкурсу, до якого діти готувалися з матусями та татусями зазделегідь. Поетичний конкурс вразив присутніх своєю різноманітністю виконавців від самих маленьких до випускників.

   Наступного дня діти відвідали виставку книжок, яку було організовано в музичній залі. На полицях з книжками малята з інтересом розглядали портрети письменників та поетів України, як історичних так і сучасних.

   Четвертий день відзначився переглядом медіапрезентацій та мультфільмів присвячених народному фольклору.

   Підсумком Літературного тижня став Фестиваль казок, який дав змогу дітям розкрити свої таланти, батькам згуртуватися, а педагогам - розкрити свої професійні якості. 

               

МІСЬКИЙ КОНКУРС ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ "КРОК ДО ЗІРОК"

   16 жовтня 2019 року на базі Херсонського ясел-садка № 85 Херсонської міської ради пройшов міський конкурс для дошкільнят "Крок до Зірок", з метою формування особистості дитини, розвитку її творчих здібностей, виявлення обдарованих дітей, формування  дітей чуття краси в її різних проявах, ціннісного ставлення до змісту предметного світу та світу мистецтва, до національної культури, традицій українського народу та формування позитивного іміджу суспільної дошкільної освіти.

   Наші вихованці старших груп брали участь в номінації "Танцювальний віночок" (хореографія) з таночком "Ой, гоп, черевички".

"НЕХАЙ У КОЖНОЇ ДИТИНИ ЖИВЕ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ"

     23 серпня 2019 року святково та урочисто пройшло свято до Дня Незалежності, з метою виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління та поваги до державних символів України. Звучав гімн України. Малюки прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях "Як у нас на Україні", змальовували чарівну красу в таночку з рушниками, грали в ігри "Швидкий кінь", "Перетягни канат". Кожен хлопчик відчув себе українським козаком, хоч і маленьким та патріотом своєї держави. У нашому садочку вчать пам'ятати українські традиції. Діти готові дбати про неньку Україну, берегти і любити свою Батьківщину.